wtorek, 24 września 2013

Tangle Teezer - opinia/recenzja

Hej wszyscy!
Dzisiejszy post poświęcony jest pewnemu mężczyżnie i jego genialnemu wynalazkowi. Mowa tu o człowieku, który mimo przeciwności uparcie dążył do spełnienia swoich marzeń, a mianowicie stwórcy słynnej szczotki do włosów Tangle Teezer.


 Shaun Pulfrey (bo o nim tu mowa ) w 2007 roku wziął udział w programie ,,Dragons'Den'' ( jego polski odpowiednik to ,,kapitalny pomysł'' ), w którym poniósł klęskę, ponieważ żaden ze ,,smoków'' nie zamierzał inwestować w jego wynalazek. Pulfrey jednak  nie poddał się wierzył w swój produkt i wiedział, że odniesie sukces, dlatego zaczął pracować ze specjalistami od sprzedaży i marketingu po czym wprowadził szczotkę na targi fryzjerskie ,,Salon International''. I tak to się zaczęło....
...potem było tylko coraz lepiej.
Jego słowa ,,Whether it's been a small salon, or online or prestigious salons, everyone's saying the same thing....which is rapid gowth in sales''.


 Kultowy już produkt  TT jest to rewolucyjna szczotka do włosów, która posiada specialnie zaprojektowane ząbki flex. Są one dłuższe i któtsze, ułożone naprzemian. Dzięki nim rozczesywanie nawet najbardziej poplątanych włosów przebiega w mgnieniu oka, bez wysiłku i bez nieprzyjemnych wrażeń.


 Dodatkowo włosy nie są narażone na uszkodzenia typu: łamanie i wyrywanie. Nie dzieje się to nawet przy najbardziej zniszczonych farbowaniem czy trwałą ondulacją włosach. Szczotka polecana jest również dla dzieci, bo to one najbardziej narzekaja przy porannych fryzurach :). Tangle Teezer oprócz łatwego i zdrowego traktowania naszej fryzury stymuluje miłe doznania podczas masażu skóry głowy. W tym momencie Shaun Pulfrey znacząco rozszerzył swój asortyment, a jego produkty zawładnęły całym światem.


 Ja posiadam 2 wersje szczotki: klasyczną i do torebki z osłonką na ząbki. Uwielbiam ją jest lekka i ma poręczny kształt odpowiednio zaprojektowany do zagłębienia dłoni. Używam jej od kilku lat i jak widać na zdjęciach nie nosi znamion zużycia, ani nie posiada żadnych uszkodzeń. Lubię ja i polecam :)

Pozdrawiam

=Joy= xoxo

5 komentarzy:

 1. uwielbiam Tangle Teezer ! świetnie czesze i jest wygodny w trzymaniu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja posiadam podróbkę ale też jest super :) Pozdrawiam :):):)

  OdpowiedzUsuń
 3. słyszałam o podróbce, ale nie próbowałam / pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. ja mam różowo-pomarańczowy to jest chyba ta edycja Elite :D

  OdpowiedzUsuń