czwartek, 28 stycznia 2016

Lush - Five Gold Rings - opinia / recenzja

:)
,,Five Gold Ring''  było wersja limitowana dostępną w okresie świat Bożego Narodzenia w sklepie Lush ( kilka słów o marce Tu ). 
Jest to kosmeyk przeznaczony do kąpieli z serii bubble bar czyli tworzący mnóstwo babelkowej piany.
W składzie jest kilka naturalnych dodatków tj.:
  • -wanilia
  • -ziarna tonka
  • - ekstrakt z gardenii jeśminowatej

Nie odpartym wrażeniem jest fakt, że ,,Five Gold  Rings'' kojarzy mi się z odpustowymi obwarzankami, które również zawieszone sa na sznureczku.
Z zewnątrz pierścienie pokryte sa złotym brokatem, a wewnątrz maja kolor pomarańczowy, dzięki czemu woda w wanie lsni niczym złota lawa :)
Na sznurku widoczne jest tylko 4 pierścienie, a to dlatego, że jeden z nich (ten 5-ty) rozkruszył mi sie podczas podróży :)
Zapach nie przypomina świat....to raczej słodka wanilia z delikatnym polotem kwiatów jasminu - przyjemny i bardzo charakterystyczny dla kosmetyków Lush.
Po rozpuszczeniu w wodzie czuc go w powietrzu, ale w bardzo subtelny sposób.
Poniżej przedstawiam filmik zapożyczony z youtube z demonstracją ,,Five Gold Rings'' w wannie.
Moim zdaniem jest to jeden z najlepiej opłacalnych produktów marki Lush. Oprócz doznań wizualnych i zapachowych kosmetyk miał bardzo atrakcyjna cenę,. Cały set 5 obwarzanków kosztował 4.95 funtów ( czyli 1 funt za kąpiel). Ponadto w okresie świat połozony w łazience cieszył oko i odświezał zapach powietrza :) Polecam :)

Pozdrawiam

*JOY*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz