wtorek, 1 kwietnia 2014

L'oreal Professionnel - Silver - szampon do włosów blond lub refleksami - opinia / recenzja

Hej Hej Hej :)
Dzisiaj mała recenzja produktu dla blondynek lub brunetek z blond refleksami :)
L'oreal Professionnel Silver to szampon do włosów rozjaśnionych lub siwych, które zmagają się z niepożądanym żółtym odcieniem. 
Całą tajemnicą sukcesu tego kosmetyku jest Gloss Protect System, który bogaty jest w aminokwasy oraz barwnik dozujący dawkę refleksów neutralizujących żółkniecie białka włosowego.
Dodatkowo szampon ma w sobie kreatynę, która sprawia, że włosy są miękkie i błyszczące.
Producent obiecuje, że przy regularnym stosowaniu 2 -3 razy w tygodniu znacząco poprawią się nasze włókna włosowe, a mianowicie będą bardziej sprężyste i wygładzone.
 
*skład dla zainteresowanych*
Szampon możemy wybrać spośród 3 pojemności:
  • -250 ml
  • -500 ml 
  • -1500 ml

Jest to drogi produkt przeznaczony do profesjonalnych salonów fryzjerskich, dlatego najlepiej wybrać największą pojemność, dzięki której cena w stosunku do pojemności staje się bardziej adekwatna (polecam aukcje internetowe - ceny konkurencyjne).
Szampony o pojemności 500 ml i 1500 ml posiadają wygodą pompkę, która pozwala nam w wygodny sposób dozować odpowiednią ilość kosmetyku.
Podsumowanie:
L'oreal Professionnel Silver to świetny produkt, który dobrze oczyszcza, niweluje żółty odcień i pielęgnuje nasze włosy. Stosuję go raz w tygodniu i jestem zadowolona z efektu. Jeżeli marzysz o platynowym odcieniu to niestety z tym produktem nie osiągniesz celu. Jego działanie powoduje wydobycie piękniejszych chłodnych tonów na włosach, a nie wypłukanie koloru tak więc np. osoby z  rudawo - żółtymi włosami zmienią się w słoneczno - miodowe blondynki. Zbyt częste stosowanie nie spotęguje efektu tylko lekko zabarwi włosy na fiolet (bez obaw da się go wypłukać). W konsystencji jest gęsty, a tym samym wydajny. Dobrze się pieni, a zapachem przypomina świeże pranie (w pozytywny sposób). Mam go jeszcze baardzoooo dużo, ale gdyby mi się dzisiaj skończył to na pewno kupiłabym kolejne opakowanie Polecam! 

Czy próbowałyście już L'oreal Professionnel Silver??
Jeżeli tak to piszcie jak się sprawdził u Was??

Pozdrawiam

=Joy=xoxo

7 komentarzy: