czwartek, 16 lipca 2015

Lush - Magic Wand - bąbelkowa różdżka - opinia / recenzja

:)
Jak wiemy Lush (kilka słów o marce Tu ) posiada bardzo szeroki asortyment swoich produktów. Wsód nich znajdują sie te godne uwagi, jak i te nie warte swojej ceny. 
Do której grupy nalezy dzisiejszy bohater??
Magic Wand to jak sama nazwa mówi magiczna różdżka, która zmieni zwykła kąpiel na pachnącą, o lekkim różowym zabarwieniu i do tego z dużą ilością gęstej piany - mmmmm... sama przyjemność :).
Pachnie obłędnie i podobnie jak cała seria snow fairy -zapach to mieszanka waty cukrowej z gumą balonową - słodki bardzo cukierkowy.
Zazwyczaj Magic Wand pojawia się w Lushu w okresie przed świątecznym.
Do magicznej różdzki przyczepione są neonowe sznureczki i płaski dzwoneczek :)
Używa się jej następująco... kiedy napełniamy wanne wodą wystarczy kilkakrotnie pomieszać (poczarować) różdżką do użyskania poządanego koloru wody i intensywności zapachu, a woda z kranu sprawi że zacznie pojawiać się piana),  nastepnię wyjmujemy różdżkę i odkładamy w suche miejsce, aby dobrze wyschła i była gotowa do kolejnego użycia.
Jak widać na zdjęciu na różdżce nie widać śladu zużycia ( to już jej czwarta kąpiel) - jest naprawdę wydajna.
Na youtube znalazłam któtkie demo użytkowniczki EshBeanie :)
Podsumowanie:
Lush Magic Wand to zdecydowanie kosmetyk warty uwagi. Jest bardzo wydajny i wygodny w użyciu (nie trzeba moczyc dłoni). Skóra po kąpieli jest nawilżona, a to dzięki zawartości gliceryny w składzie. Nie jest to kosmetyk organiczny ponieważ zawiera 50% naturalnych i 50 % nienatyralnych składników, ale za to zalicza się on to produktów wegańskich. Dobrze się pieni i intensywnie pachnie optymistyczną słodyczą Polecam :)

Pozdrawiam

*JOY*

2 komentarze: