sobota, 26 września 2015

Zapach Kobiety - Hollister California - Silver Strand Beach - Body Mist - opinia / recenzja

:)
W serii Zapach Kobiety (o co chodzi Tu) nie moze zabraknac mgiełki, która była moja ulubioną tego lata. W szkole na 20 dziewczyn aż 10 pytało mnie czym pachnę, a kiedy spryskiwałam sie przed wyjsciem do domu wzdychały  z zachwytem nad zapachem wirujacym w powietrzu hehe :)
Moja ocena to numer 1.
Nuty zapachowe:
  • - mandarynka
  • -mango 
  • -kokos
  • -kwiat brzoskwini

W pierwszym odczuciu uderza nas euforyczna woń koktajlu multiwitaminki, lecz po chwili delikatny aromat kwiatów brzoskwini z owocem mango w parze dominuje pierwsze wrazenie. Im dłuzej pozostajemy w tej odurzajacej symfonii tym bardziej zaskakuje nas powoli wkradajacy sie aromat soczystej mandarynki otulonej aurą kokosa.
Zapach ,,Silver Strand Beach'' jest bardzo swieży i cudownie orzeżwiający wbrew pozorom nie jest mdły, ani za słodki. Moim zdaniem kwaskowość mandarynki jest skomponowana idealnie by zrównoważyć słodycz ciężkich owoców.
Zapach spodoba sie osobom energetycznym, pełnym siły i pasji, których jest wszędzie pełno.
Niedocenione zapachy Hollister kuszą swą wyjątkowością i niepowtarzalna originalnością. Mimo iż buteleczka nie zacheca do zakupu to serdecznie polecam zapoznać sie z jej zawartoscią - obiecuje że bedziecie miło zaskoczone :)

Pozdrawiam

*JOY*Brak komentarzy:

Prześlij komentarz