niedziela, 28 czerwca 2015

DIY - pomysł na personalizowany kolaż :)

:)
A teraz mam coś dla fanów sztuki rękodzieła i originalnych rozwiazań czyli mój własny pomysł na personalizowany kolaż. Moja wersja jest kosmetyczna, ponieważ przerabiam w ten sposób zwykły segregator na niezwykłą okładkę dla mojego makijażowego  portfolio. Oczywiście pomysłów z wykorzystaniem tego patentu nie ma końca, bo mozemy ozdobic w ten sposób okładke zwykłego zeszytu (okleić wycinkami, wypieków, babeczek, ogólnie poszczególnych składników jedzenia) i sprawić że stanie sie on naszym tajemnym zeszytem, w którym bedziemy przechowywac najlepsze przepisy lub np. okleić okładke swoimi lub wspolnymi zdjeciami i podarować przyjaciólce lub ukochanemu :) Myślę że taki podarunek prosto z serca sprawi przyjemność kazdej osobie :) (mi na pewno by sprawił ) :)
Potrzebujemy jedynie wyciunków z magazynów z danym tematem (w moim przypadku sa to znane marki lub wycinki kosmetyków i perfum +....
......pomalowane usta lub oczy)
. najzwyklejszy segregator (lub zeszyt / notes)
Zaczynam od przyklejenia zwykłym klejem biurowym wycinków (pamietajac o zawijaniu przegow do srodka)
Następnie zaczynam wyklejać wewnetrzna czesc...... .
......nakładając wycinki na siebie.
W ten sposób wyklejam całą powierchnie okładki...
.....od zewnatrz i od wewnatrz.
Na końcu by całość była trwała (czyli nie odpadała lub poniszczyła się) oklejam dokładnie całą powierzchnie taśmą przezroczysta i gotowe :)
*tył*
*środek*

I Jak Wam sie podoba??

Pozdrawiam

*JOY*

4 komentarze:

  1. Bardzo fajny pomysł :) Ja bym przyozdobiła tak pudełko :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny pomysł i efekt :). Podoba mi się, nigdy tak nie oklejałam :)

    OdpowiedzUsuń