poniedziałek, 5 października 2015

Sylveco - żel do higieny intymnej - opinia / recenzja

:)
Płynów do higieny intymnej na polskim rynku jest co nie miara, lecz czy zastanawiałyście się nad tym  czy wszystkie są bezpieczne dla naszego zdrowia??
Przyznam, że przeglądając w sklepie składy dostępnych produktów byłam mocno przerażona
(np. przestrzegam przed Dax Cosmetics - Perfecta Femina- Liście mięty + D - Panthenol (silny detergent + formaldehyd), Harper Hygenics - Cleanic Intimate - łagodząca emulscja do higieny intymnej z rumiankiem ( nazwa piekna a skład to silny detergent w otoczeniu stada parabenów. 
Sylveco to bardzo łagodny żel do codziennej pięlęgnacji stref intymnych, poniewaz pomaga utrzymać optymalna równowagę skóry i błoń śluzowych naszego ciała. 
Jego skład zawiera tylko łagodne a jednoczesnie spelniajace swoja funkcje składniki myjące tj:
  • -gliceryna i panthenol - zapobiegaja wysuszeniu, koja i łagodzą
  • -ekstrakt z kory dębu + ekstrakt z babki lancetowatej - działają przeciwzapalnie, sciagajaco i antyseptycznie
  • -kwas mlekowy - dba o odpowiednie pH czyli 3.9 + przywraca neutralna mikroflore bakteryjna zmniejszajac ryzyko infekcji / zabobiegajac podraznieniom

Opakowanie to przezroczysta buteleczka z wygodną pompka, która mieści w sobie 150 ml.
Podsumowanie:
Sylveco - żel do higieny intymnej to strzał w dziesiątke. Jest leczniczy i pielęgnujący. Zapewnia uczucie czystości i komfortu bez obawy o nasze zdrowie i bezpieczeństwo. Kosmetyk jest przebadany dernmatologicznie. Jedyna wadę jaka zauważam to konsystencja, która jest zbyt rzadka. Pachnie szałwia muszkatołową - przyjemnie. Wybierając tego typu produkt pamiętajcie że złe składniki w tak waznych kosmetykach jak płyn do hihieny intymnej przyczyniaja sie do wysuszeń, podrażnien a tym samym do infekcji, dlatego warto dokonywać mądrych zakupów. Sylveco to dobry wybór Polecam :)

Pozdrawiam

*JOY*

4 komentarze: