piątek, 9 października 2015

Too Faced - Lip Injection - opinia / recenzja

:)
Kosmetyków kolorowych do powiększania ust na rynku jest wiele, ale ile z nich naprawdę działa??
Too Faced - Lip Injection to błyszczyk, który jak obiecuje producent optycznie powieksza usta o 20% - efekt utrzymuje sie do 4 godzin.
Swoje magiczne działanie zawdziecza opatentowanej formule na bazie witaminy B z dodatkiem ostrej chińskiej papryczki. 
To połaczenie sprawia, że w ciagu kilku sekund rozszerzaja się nam naczynia krwionośne i przyspiesza krążenie krwi - zwiekszając tym samym objętość.
Opakowanie to maleńka buteleczka z pędzelkiem w formie aplikatora o półprzezroczystym rózowym odcieniu która mieści w sobie 4,5 g.
Dodatkowo produkt zapakowany jest w uroczy kartonik.
Zapach przyjemny słodkawy - coś pomiędzy żelkami a landrynkami.
Podsumowanie:
Too Faced - Lip Injection to najmocniejszy kosmetyk tego typu jaki kiedykolwiek uzywałam. Już po narysowanej strzykawce na opakowaniu możemy się domyślić co nas czeka....
Kilka sekund po aplikacji wyczuwamy miliony silnych ukłuć ( niczym igieł), które są tak mocne, że nie wszystkim się to spodoba ( kilka osób na których próbowałam tego produktu nie mogło przetrzymać bólu i ścierało kosmetyk). To odczucie ustępuję do 60 sekund (krótko a jednak długo :)). Po tym czasie usta są pełne jak baloniki z wodą. Dodatkowo stają się czerwieńcze, soczystsze i bardziej napiete. efekt utrzymuje się długo 2-3 h ( zaznaczony kontur ust zostaje do dnia kolejnego). Z upływem czasu powoli wracaja do rzeczywistej postaci. Wadą jest cena....Czy kupiłabym go po raz kolejny Tak jeżeli udało by mi się go zdobyc za np. połowę ceny :) Polecam!

Pozdrawiam

*JOY*


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz